wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Emocje » Związek z pantoflarzem- jak sobie z tym radzić?

Związek z pantoflarzem- jak sobie z tym radzić?

EmocjePsychologia

Mogłoby się wydawać, że większość kobiet marzy o mężczyźnie, który będzie postępował tak, jak one tego chcą.

Jednak w rzeczywistości związek z tak zwanym pantoflarzem przynosi często ogromne rozczarowanie. Dlaczego się tak dzieje, skoro teoretycznie powinien to być układ idealny dla każdej z pań?

Facet, który nie ma swojego zdania

Mężczyzna, który nie potrafi wypowiedzieć głośno swojego zdania staje się mężczyzną przewidywalnym, a co za tym idzie, coraz mniej przypomina nieposkromione zwierzę a coraz bardziej upodabnia się do przysłowiowego pieska u kobiecej nogi. I chociaż pokusa, aby udomowić i poskromić naszego faceta jest ogromna, to jednak powinnyśmy pamiętać, że możemy niechcący zrobić krzywdę naszemu partnerowi. Wolimy jednak mężczyzn silnych i samodzielnych, od tych, którymi można do woli dyrygować.

Sposób na związek z pantoflarzem

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nasz dotychczasowy król dżungli zaczął powoli wchodzić pod nasz pantofel, istnieją zasadniczo dwie drogi wyjścia z takiej sytuacji. Pierwsza, to pokochać mężczyznę, który przecież nie zawsze musi być tak zwaną życiową ciamajdą tylko dlatego, że robi nam śniadanie do łóżka albo odprowadza nas do pracy zawsze kiedy ma na to czas. Może w ten sposób okazuje swoją miłość?

Jeśli jednak masz wrażenie, że Twój facet zwyczajnie przesadza, to nie pozostaje nic innego jak szczerze z nim porozmawiać.

Każda kobieta w takim wypadku powinna również pamiętać, że być może sama popycha swojego partnera w takim kierunku, nieświadomie nim manipulując.

Wystarczy po prostu pamiętać, że istnieje granica pomiędzy pantoflarzem, który desperacko zabiega o naszą miłość i uwagę a troskliwym facetem, który dbając o nas okazuje nam miłość różnymi znanymi mu metodami – trzeba czujnie obserwować swój związek.

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *