wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Beauty » Włosy wysoko upięte – dlaczego tak kochamy to upięcie?

Włosy wysoko upięte – dlaczego tak kochamy to upięcie?

Beauty

[:pl]

Atutem kobiecości bezsprzecznie są włosy.

Mężczyźni uwielbiają każdy rodzaj włosów- kręcone, proste, czarne czy rude. Ważne, by były długie i gęste. Jednak, przy takiej fryzurze, możemy zapomnieć o komforcie.Mężczyźni uwielbiają każdy rodzaj włosów- kręcone, proste, czarne czy rude. Ważne, by były długie i gęste. Jednak, przy takiej fryzurze, możemy zapomnieć o komforcie. Długie włosy plączą się na wietrze i musimy je często czesać. Doskonałą pomysłem zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjście będą włosy wysoko upięte. Dlaczego warto się tak czesać i dlaczego to upięcie jest tak uwielbiane przez kobiety?

Wysokie upięcie w formie dwóch bunów

Wysokie upięcie w formie dwóch bunów

 

Włosy wysoko upięte = wygoda przede wszystkim!

Z pewnością rozpuszczone włosy zapewnią nam piękny i dziewczęcy wygląd, jednak taka fryzura nie sprawdza się w każdej sytuacji. Na plaży, basenie czy podczas wysiłku, przyda nam się sprawdzone i szybkie upięcie. Wystarczy złapać włosy w bujny koczek i przewiązać gumką do włosów. Zapewnimy tym sobie romantyczny wygląd i nasze włosy nie będą wyglądać płasko w takim niesfornym upięciu.

Messy bun - urokliwy i seksowny!

Messy bun – urokliwy i seksowny!

Podkreśl rysy twarzy

Wiele kobiet uważa, że dobrze wygląda tylko w rozpuszczonych włosach. W ten sposób wydaje nam się, że zasłaniamy niedoskonałości twarzy takie jak zmarszczki, trądzik, brak widocznych kości policzkowych czy za duży nos. Tymczasem, takie włosy sprawiają, że wiele kobiet wygląda na zmęczone i starsze niż są w rzeczywistości. Włosy wysoko upięte pozwolą nam uwidocznić linię żuchwy i stworzyć złudzenie, że jesteśmy wyższe. Jeśli nie czujemy się pewnie w takich włosach, możemy wyjąć kilka kosmyków włosów z upięcia i skręcić je lokówką.

Włosy wysoko upięte potrafią pięknie podkreślić rysy twarzy

Włosy wysoko upięte potrafią pięknie podkreślić rysy twarzy

Rodzaje włosów wysoko upiętych

Upięcia włosów dają nam wiele możliwości stylizacji. Do wysokiego koczka możemy dodać warkocz lub też poskręcane kosmyki włosów. Samo upięcie możemy być zrobione ze zlokowanych wcześniej włosów, co pomoże nam im puszystości i objętości. Do fryzury możemy dodać opaskę, ozdobę z kwiatów. Ciekawym pomysłem będą również długie kolczyki, które dodatkowo wyszczuplą owal twarzy.

[:]

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *