wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Kosmetyka » Test rękawiczki GLOV – czy warto ją kupić? Nasz test!

Test rękawiczki GLOV – czy warto ją kupić? Nasz test!

KosmetykaKosmetykiTestowanieTesty kosmetyków

Rękawiczka typu GLOV, jest to rękawiczka służąca do demakijażu oraz oczyszczania skóry.

Została ona wykonana za pomocą nanotechnologii, która posiada włókno 100 razy cieńsze niż ludzki włos. Rękawiczka typu GLOV jest wykonana z materiałów takich jak poliamid oraz poliester. Kiedy zmoczy się nią wodą, właściwości elektrostatyczne spowodują bardzo dokładnie zbieranie się make-upy oraz zanieczyszczeń, które blokują nasze pory.

Rękawiczka posiada wiele zalet, które nadają jej miano niezbędnej w kobiecej kosmetycznej.

Jedną z nich jest to, że usuwa makijaż z mikroprecyzją tylko i wyłącznie za pomocą wody. Dodatkowo jest mała i lekka oraz zmieści się do damskiej torebki. Co więcej, można ją użyć wielokrotnie (do 3 miesięcy) oraz nie ma potrzeby kupowania nowej rękawiczki. Rękawiczka GLOV jest naprawdę mała. Jej wymiary to 13 cm x 9,5 cm, więc bez problemu można zmieścić ją wszędzie. Została ona zaprojektowana z myślą o aktywnych kobietach, które cenią sobie idealnie zadbaną skórę, oraz lubią czuć dobrze.

Test rękawiczki GLOV - czy warto ją kupić? Nasz test!

Stosowanie rękawiczki jest bardzo proste.

Wystarczy namoczyć ją ciepłą lub zimną wodą, następnie włożyć dłoń w rękawice i przyłożyć jeden z boków do oka. Następnie należy delikatnie zbierać makijaż z powierzchni całej powieki. Środkowa część rękawiczki GLOV jest przeznaczona do reszty twarzy, szyi oraz dekoltu.

Phenicoptere, Glov Hydro Demaquillage, On - The - Go, Rękawiczka do demakijażu za pomocą wody

Cały zebrany makijaż zostanie na włóknach dzięki czemu pozwala ona na mniej skomplikowane operacje przy zmywaniu makijażu. Skóra również będzie dokładnie oczyszczona. Aby umyć rękawicę, należy pod bieżącą wodą umyć z odrobiną mydła, po czym wycisnąć maksymalnie nadmiar zebranej wody. Po dokładnym umyciu i wysuszeniu GLOV możemy ponownie używać naszej rękawiczki.

 

Rękawiczkę GLOV polecane są dla kobiet, które chcą dobrze czuć się po zmyciu makijażu oraz mieć ładną i zadbaną cerę.

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *