wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Clothing » Styl retro wraca do łask!

Styl retro wraca do łask!

ClothingGwiazdyHot tematy

Styl retro wraca do łask tej wiosny i to wraca na całego.

Widać to w każdym aspekcie naszej garderoby i w dodatkach. Kolorowe tkaniny łączące różne faktury i wzory przypominają nam trochę modę dzieci-kwiatów. Szeroki i długie spodnie, powiewające nogawki, spodnie w kwiaty. Tak będzie wyglądała tegoroczna wiosna i lato. Jednym z najmodniejszych kolorów będzie róż i wiele jego odcieni. Intensywny, przydymiony, jak guma do żucia czy fuksja. Jeżeli mamy problem z różowym kolorem barbie,zacznijmy od bluzki, może apaszki? Pamiętacie modę sprzed kilkudziesięciu lat, gdy obowiązywał kolor khaki i beż? To też już było. To dla tych kobiet, które mają problem z kolorystą lasu.. Ale jeżeli spodnie w tym kolorze to z wysoką talią, jeżeli spódnice to midi.

I wszędzie kwiaty,takie babcine, albo jak z fartuszka dla dziewczynki. Albo jak ze staromodnej tapety w gęsty wzór kwiatowy. Romantyczna łączka, malarskie  wzory retro. Trochę kiczowate, ale będą pięknie wyglądać na ulicy. Powróciły paski. Takie trochę jak z męskiej piżamy w stylu retro, albo z odzieży sportowej znanych marek. W każdym razie paski są podłużne, poprzeczne, wąskie, szerokie, kolorowe i monochromatyczne.

Do łask wróciły stylizacje łączące długą maxi spódnicę i t-shirt.  Ważne aby na t-shircie były wymalowane hasła. Przekaz tych haseł nie jest istotny, ważne aby był. Niemnie nawiązanie do haseł wolnościowych w stylu Jane Fondy mile widziane. 

Nie zabrakło w stylu retro przeskalowanych rękawów. Ramiona okrągłe lub pudełkowe, falbaniaste rękawy lub nadmuchane, rozcięte do łokcia. W każdym razie rękawy są wyraziste, mocno widoczne. Często to one stanowią o całe stylizacji.

Do mody w stylu retro właśnie wróciły szyfonowe i tiulowe suknie i spódnice. Pod nie nosimy niewiele; zabudowaną bieliznę czy gorsety. Odsłaniają więc dużo ciała, ale wyglądają oszałamiająco. 

A na koniec buty i symptomatyczne obcasy kaczuszki. Może niezbyt wygodne, ale cóż. Znowu w modzie. A z modą się nie dyskutuje, albo się ją kocha , albo nienawidzi.

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *