wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Clothing » Najmodniejsze kozaki na jesień 2017 – nasz przegląd

Najmodniejsze kozaki na jesień 2017 – nasz przegląd

ClothingFashion
Dawno nie było tak wyraźnych zmian w obowiązującej modzie jesiennego i zimowego obuwia. Pojawiające się na wybiegach trendy powoli, ale skutecznie przekształcają nasz obuwniczy gust.

 Dawno nie było tak wyraźnych zmian w obowiązującej modzie jesiennego i zimowego obuwia.

Pojawiające się na wybiegach trendy powoli, ale skutecznie przekształcają nasz obuwniczy gust.

Kolorowe, najmodniejsze kozaki

Pierwsze zmiany odnotowujemy już w kolorach. Przepiękne kozaki czerwone, fioletowe, niebieskie, pastelowe, dopasowane do głównego koloru kreacji. Jeszcze niedawno miały kontrastować, teraz powinny zlewać się z głównym kolorem. Szczególnie te, wykonane z miękkiego, dopasowanego tworzywa. Ich zadaniem jest objęcie kolorem całej postaci, razem z resztą stroju.

Charakterystyczna jest również wysokość cholewki kozaków. Te najniższe kończą się przed samym kolanem, by jeszcze bardziej wydłużać sylwetkę poprzez cholewkę sięgającą uda czy nawet pachwiny. Te najwyższe wykonane są z błyszczącej delikatnej skóry, miękko układającej się wokół uda. Stopa koniecznie w szpic, by wydłużyć optycznie nogę.

Kozaki damskie, 249.00 PLN

 

Kozaki ze skóry, 499.00 PLN

Kozaki ze skóry węża – kozaki na jesień 2017

Kolejnym modelem kozaków na nadchodzącą jesień będą wysokie, sięgające bioder kozaki imitujące wężową skórę lub dla kobiet mniej związanych z ochroną środowiska, wykonane  ze skóry węża. Efekt takim butów jest powalający, zwłaszcza, że kolorystyka sztucznej skóry wykracza poza standardowe kolory wężowego wzoru.

ECCO ZOE, 629,90 PLN

Kozaki punkowe

Pankowe kozaki z lat 70. XX wieku pojawiają się ponownie w 2017. Tym razem jako ciężkie botki zdobione klamrami, klamerkami, paskami, ćwiekami. Nosimy jest do lekkich sukienek, nawet koronkowych oraz czarnych skórzanych płaszczy. To ten model botków, który jest uwielbiany przez młode kobiety i nieodmiennie noszony od lat.

ECCO TRACE LITE, 779,90 PLN

Ozdoby na jesiennych kozakach

Kozaki damskie, 549 PLN

Najmodniejsze kozaki jesieni to również te, które mogą wyróżnić się wyjątkowymi detalami. Kozaki, botki, półbuty ozdabia się sztucznym, kolorowym futerkiem, kolorowymi szkiełkami, biżuterią, troczkami. Dawno nie było przyzwolenia na tak urozmaicone dodatki.

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *