wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Beauty » Spełniaj swoje marzenia z Garnier Czysta Skóra!

Spełniaj swoje marzenia z Garnier Czysta Skóra!

BeautyGwiazdyHot tematy

Zatkane pory, nadmiar sebum, wypryski – z tymi problemami skórnymi zmaga się znaczna część nastolatków. Na szczęście, można skutecznie walczyć z niedoskonałościami cery, a pomocne w tym będą produkty czysta skóra firmy Garnier. Marka zorganizowała specjalny konkurs dla młodzieży, w którym nagrodą główną jest udział w teledysku Dawida Kwiatkowskiego! Co trzeba zrobić, żeby wystąpić u boku Kwiatka? Po pierwsze: kup produkt z linii Garnier czysta skóra i koniecznie zachowaj paragon. Jeżeli nie wiesz, który dokładnie produkt będzie odpowiedni dla Twojej cery – zdiagnozuj ją, odpowiadając na 4 krótkie pytania pod tym adresem!

Po drugie: zrób sobie selfie, przyozdób je naklejkami dostępnymi w aplikacji i wgraj je na konkursową stronę firmy Garnier: www.garnierczystaskora.pl/marzenie Jeżeli udało Ci się zrobić więcej niż jedno udane zdjęcie – wyślij je! Organizatorzy dopuszczają przesłanie dowolnej ilości zgłoszeń przez jednego uczestnika!

Po trzecie: dokończ zdanie, tłumaczące dlaczego marzysz o udziale w teledysku Dawida. Twoja wypowiedź powinna zawierać nie więcej niż 300 znaków.

To wszystko! Tylko tyle dzieli Cię od zdobycia nagrody głównej! Oprócz vouchera na udział w teledysku Kwiatka, organizatorzy przewidzieli rozdysponowanie aż 30 nagród pocieszenia – personalizowanych plecakoworków ze zdjęciem Twoim i Dawida!

Konkurs trwa od 11.08 do 04.09 a wszystkie niezbędne informacje znajdują się w konkursowym regulaminie. Do dzieła!

 
Similar posts

2 komentarze

  1. claudia pisze:

    zdjecie dodane, czekamy na wyniki! ^^

     
  2. Ania pisze:

    Moim marzeniem jest zaśpiewać na koncercie piosenkę ”Jestś” , bardzo lubię słuchać piosenek Dawida Kwiatkowskiego.

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *