wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Gwiazdy » Ślub Szczęsnego i Mariny Łuczenko!

Ślub Szczęsnego i Mariny Łuczenko!

GwiazdyHot tematyTrends

Dla niewtajemniczonych Marina Łuczenko jest polską wokalistką pochodzącą z Winnicy, która znajduje się obecnie na terytorium Ukrainy. Wraz z rodzicami we wczesnym dzieciństwie przeprowadziła się do Polski. Już od najmłodszych lat Marina odnosiła mniejsze i większe sukcesy artystyczne również na scenie teatralnej. Wojciech Szczęsny na pewno kojarzony przez większość, to polski piłkarz-bramkarz włoskiego klubu AS Roma.

Para poznała się w roku 2013, w lipcu 2015 roku zaręczyła, a maju 2016 wzięła ślub szeroko komentowany od kilku tygodni w mediach. Tym samym para przypomniała o sobie. Przez ostatni czas raczej o Marinie i Wojtku było dosyć cicho. Para regularnie wrzucała aktualne fotografie na portale społecznościowe. Prasa zawrzała dopiero po ogłoszeniu, a raczej pokazaniu pierścionka zaręczynowego na Instagramie. Z relacji otoczenia wynika, że ślub miał otoczkę raczej bajkową, jednocześnie towarzyszyła mu skromność i brak przechwałek samych zainteresowanych. Co stworzyło wokół wydarzenia aurę tajemniczości i romantyzmu. Po ceremonii para wrzuciła sesję zdjęciową z uroczystości.

Marina jako piękna kobieta prezentowała się wspaniale w długiej białej, szeroko rozkloszowanej sukni oraz skromnym makijażu i delikatnej fryzurze, co spowodowało, że jej kreacja nie była ani trochę cukierkowata czy kiczowata. Do fryzury miała doczepiony długi biały welon. Góra sukienki wykonana była z koronki, a dół był ze zwiewnego tiulu. Wojciech Szczęsny jako przystojny i wysoki mężczyzna również dobrze się prezentował obok swojej partnerki. Ubrany był w białą marynarkę, ciemne spodnie i czarną muchę przytwierdzoną do koszuli. Włosy zaczesał gładko do tyłu, co nadało elegancji jego stylizacji. Na weselu nie zabrakło innych gwiazd. Między innymi na uroczystości pojawiła się Dorota Czaja, Anna Lewandowska. Sam ślub odbył się w malowniczej Grecji. Natomiast para musi jeszcze poczekać na podróż poślubną ze względu na zobowiązania zawodowe Wojciecha. Co może zadziwiać prawie wszyscy goście byli poubierani na biało. W Polsce raczej znana jest zasada, że w bieli powinna wystąpić tylko panna młoda. Jednakże Grecja to nie Polska, a na uroczystości obowiązywał biały dress code.

Oprawę muzyczną stworzył James Arthur, z którym piosenkarka kiedyś współpracowała. Również goście wrzucają zdjęcia ze ślubu Mariny i Wojtka, zapewniając, że uroczystość była fantastycznym przeżyciem. Sama oprawa wesela była wystylizowana na bogato. Nad długimi, królewskimi stołami wisiały duże pozłacane żyrandole z połyskującymi szkiełkami. Wystój komponował się tematycznie ze strojami państwa młodych. Na stole nie zabrakło kryształów i ogromnych białych bukietów kwiatów umieszczonych w dużych kryształowych wazonach. Wystrój był przygotowany w najmniejszych detalach. Para przyznała po uroczystości, że ślub był dla nich też dużym stresem. Ale jest to naturalne dla wszystkich nowożeńców.

Spekuluje się, że ślub pary kosztował nawet ćwierć miliona złotych. Co nie dziwi, biorąc pod uwagę koszty jego przygotowania wraz z zorganizowaniem przelotu dla gości i rezerwacją hotelu w Grecji. Ślub Szczęsnego i Mariny Łuczenko na pewno na długo pozostanie w pamięci gości i internautów.

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *