wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Cooking » Pomysły na walentynkowa kolację – wykaż się wyobraźnią!

Pomysły na walentynkowa kolację – wykaż się wyobraźnią!

CookingKuchniaNaszym okiemRecipes

Przygotuj walentynkową kolację dla swojej drugiej połówki!

Walentynki to wprost fantastyczna okazja do spędzenia czasu ze swoją drugą połówką. W codziennym biegu niekiedy trudno znaleźć czas dla siebie, nie mówiąc już o zrobieniu czegoś wyjątkowego. Walentynkowy wieczór to moment, który warto wykorzystać na przygotowanie nietypowej kolacji dla swojego partnera. Jak skutecznie zaplanować ten wyjątkowy dzień i jak stworzyć romantyczną aurę podczas wspólnej kolacji? Czas zakasać rękawy i wziąć się do pracy!

Niespodzianka czy nie? Czy planować kolację walentynkową?

Walentynki to często dzień pełen drobnych niespodzianek. Wspólna kolacja również może być miłym zaskoczeniem dla drugiej połówki. Musisz jednak pamiętać, że życie tego dnia nie staje w miejscu. Może okazać się, że Twój partner ma czas wolny dopiero późnym wieczorem. Dlatego dobrze jest zapowiedzieć swoją niespodziankę odrobinę wcześniej, np. poprzedniego dnia. Nie musisz mówić, że chodzi właśnie o kolację walentynkową. Wtedy przez cały dzień Twój partner będzie zastanawiał się, co takiego dla niego przygotowałeś. To również świetny sposób na przełamanie rutyny w wieloletnim związku. Warto z niego skorzystać!

Jakie potrawy sprawdzą się na walentynkowej kolacji?

Przede wszystkim te, które obydwoje lubicie! Oczywiście od tej zasady są wyjątki, np. jeśli lubicie eksperymenty kulinarne. Wówczas niecodzienna potrawa to wyśmienity pomysł. Jeśli jednak Twój partner lubi sprawdzone dania lub konkretną potrawę Twojej kuchni, to koniecznie weź to pod uwagę. Jeżeli nie masz pomysłu na wyjątkową kolację walentynkową, poniżej znajdziesz kilka popularnych i powszechnie lubianych propozycji. Z pewnością znajdziesz na tej liście odpowiedni pomysł na wieczorną randkę!

  • Spaghetti bolognese — coś prostego, a zarazem bardzo popularnego i kojarzonego z wieloma romantycznymi filmami. Doskonały pomysł na nadchodzące walentynki!
  • Sałatka Cezar z kurczakiem — coś pożywnego, smacznego i sycącego. To idealna propozycja dla fanów sałatek, jak i dla miłośników delikatnego mięsa z kurczaka.
  • Domowa pizza w kształcie serca — być może nieco oklepane, jednak wciąż ujmujące za serce. To świetny pomysł na kolację walentynkową dla fanów włoskiej kuchni!

Oczywiście po takiej kolacji warto wspólnie wypić dobrą kawę lub herbatę i zjeść smaczne ciasto z ulubionej cukierni. Dzięki temu spędzicie jeszcze więcej czasu razem. Miły wieczór gwarantowany!

Zadbaj o atmosferę jak z najpiękniejszego romansu!

Sama kolacja to jednak nie wszystko. Warto zadbać także o przyjemną atmosferę. Dobrym pomysłem jest włączenie w tle Waszej ulubionej playlisty, wyjęcie eleganckiej zastawy, a także zapalenie klimatycznej świeczki. Takie drobiazgi budują niesamowity nastrój i z pewnością zostaną docenione przez partnera. Jeśli lubicie razem oglądać filmy lub seriale podczas jedzenia, znajdź coś odpowiedniego na wieczorny seans. Nie zapomnij też o wyciszeniu telefonu i odłożeniu go na bok. Dzięki temu spędzicie prawdziwie wartościowy czas razem, odpoczniecie od codziennych obowiązków i unikniecie rozpraszacza w postaci drażniącego dźwięku dzwonka. Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *