wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Cooking » Pomysły na śniadanie z serkiem Almette

Pomysły na śniadanie z serkiem Almette

CookingRecipes

Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Nawet, jeżeli ktoś jest na diecie i bardzo restrykcyjnie liczy kalorie, powinien przewidywać w swoim jadłospisie duże śniadanie, które da mu energię na cały dzień. Nie można też ograniczać się tylko do kilku wersji śniadania. Dobrze jest urozmaicać sobie poranne posiłki, a doskonale do tego nadaje się twarożek, z którego wykorzystaniem można przygotować wiele posiłków. Najlepiej użyć do tego serka Almette.

www.milionkobiet.pl

Doskonałe przepisy na słodkie śniadanie i deser z Almette

Nikomu nie trzeba przedstawiać chyba najbardziej podstawowego sposobu podania- na kanapce.

Jest to szybkie i popularne rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu. Warto jednak dla urozmaicenia dodawać do kanapek pewne dodatki, jak ogórek czy pomidor. Wszystko zależy od wybranego smaku serka Almette, jednak do każdego z wariantów pasować będzie jakiś dodatek. Przykładowo do szczypiorkowego serka dobrze będzie pasować szynka, które nie sprawdzi się w smaku jogurtowym. Ciekawym pomysłem jest też wykorzystanie serka przy tostach. Jest to stosunkowo duża różnica smakowa, która (choć nie zapowiada tego) robi dużą różnicę.

Serek można wykorzystać także przy okazji produktów zastępczych.

Takich, jak suche pieczywo, maca, sucharki czy krakersy. W zależności od dobranego wariantu smakowego, będzie wspaniale się z nimi łączyło. Serek Almette może dobrze komponować się z naleśnikami lub placuszkami, w zależności od składników, jakie do nich dobierzemy. Jeżeli jednak zrobione były tak, by główną rolę grały dodatki, tutaj serek Almette może sprawdzić się idealnie. Jeżeli wybierzemy słodsze smaki, możemy także serek serwować z owocami, co wydaje się niecodziennym pomysłem, lecz wartym wypróbowania.

Jak widać sposób podania ogranicza tylko inwencja twórcza. Warto przełamywać się i odkrywać nowe smaki, które mogą zrewolucjonizować nawyki żywieniowe. 

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *