wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Naszym okiem » Polskie WAGs – poznaj kobiety piłkarzy! cz. 1

Polskie WAGs – poznaj kobiety piłkarzy! cz. 1

Naszym okiem

Pozostajemy w tematyce Euro 2016.

WAGs (Wifes and Girlfirends) to żony i dziewczyny piłkarzy, najczęściej piękne modelki, trenerki fitness, szafiarki. Dotychczas polskie WAGs pozostawały nieco w cieniu swoich partnerów, ale ostatnimi czasy, wzorem krajów zachodnich zaczynają zdobywać popularność i promować się w mediach społecznościowych. W końcu jak mówi jedna z nich, Sara Boruc „są drugą połową czegoś ważnego” Jesteście ciekawi jak wyglądają kobiety polskich piłkarzy?

    1)    Anna Lewandowska
Zawodniczka karate, absolwentka Akademii wychowania fizycznego w Warszawie oraz jedna z dwóch (razem z Ewą Chodakowską) najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Prowadzi własnego bloga: Healthy plan by Ann, na którym udziela porad żywieniowych i sportowych. Sławę niewątpliwie przyniósł jej ślub z Robertem Lewandowskich w 2013 roku. Mimo tego wciąż pozostaje w nielicznym gronie WAGs, które same pracują na swój sukces i nie stanowią jedynie ładnego dodatku do partnera piłkarza.
2)    Marina Łuczenko-Szczęsna
Urodzona na Ukrainie, w wieku 2 lat przeprowadziła się wraz z rodzicami do Polski. Jest wokalistką i kompozytorką. Na początku swojej kariery spotykała się z członkiem zespołu Afromental – Wojciechem „Łozo” Łozowskim, później z Łukaszem Mrozem o pseudonimie „Mrozu” a w 2013 roku związała się z Wojciechem Szczęsnym – bramkarzem reprezentacji Polski. Szczęsny fascynował się Mariną jeszcze długo przed ich oficjalnym związkiem, ale dziewczyna z początku nie była nim zainteresowana. Tygodniami próbował umówić się z nią na randkę, wysyłał smsy. Jak widać cierpliwość popłaca – 21 maja bieżącego roku para wzięła ślub.
    3)    Jessica Ziółek
Dziewczyna Arka Milika – piłkarza występującego w pozycji napastnika w holenderskim klubie Ajax oraz w polskiej reprezentacji, który po Euro został okrzyknięty niechlubnym tytułem drugiego,najczęściej pudłującego zawodnika mistrzostw… Jessica jest 21-letnią modelką, która całkiem niedawno poddała się operacji nosa na antenie TVN Style, w programie Sekrety chirurgii. Jessica w wywiadzie udzielonym dla jednego z tabloidów zapewnia, że pieniądze nie są dla niej ważne, a z Arkiem związała się długo przed tym jak zdobył popularność. Ziółek interesuję się modą i zapewnia, że zwiąże z nią swoją przyszłość – Od dziecka kręciła mnie moda. Zrobiłam kilka pomocnych kursów, w tej chwili powstaje moja pierwsza kolekcja – mówi w wywiadzie udzielonym dla czasopisma.
    4)    Sara Boruc
Razem z dwiema siostrami prowadzi bloga modowego. Na bieżąco wstawia zdjęcia swoich stylizacji na portalach społecznościowych. Nie kryje się też ze swoim zamiłowaniem do luksusowych marek. Jest prowadzącą programu „Shopping Queen” którego idea polega na tworzeniu przez uczestniczki kompletnych strojów, a następnie wzajemnym ocenianiu. Sara i Artur związali się w roku 2008, a w lipcu 2014 roku wzięli ślub. Artur dla Sary porzucił żonę i kilkumiesięcznego wówczas syna. Blogerka gorliwie walczy o poważne traktowanie polskich WAGs, niejednokrotnie podkreśla, że kobiety piłkarzy zmagają się z mnóstwem obowiązków a przez społeczeństwo są postrzegane jedynie jako luksusowe utrzymanki…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *