wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Beauty » Nowa miłość Taylor Swift – kim jest jej nowy wybranek?

Nowa miłość Taylor Swift – kim jest jej nowy wybranek?

BeautyGwiazdyHot tematy

Taylor Swift to 27-letnia wokalistka pop z Ameryki, która w roku 2015 zajęła zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii najlepiej zarabiających piosenkarek.

Nie jest to nic dziwnego, gdyż Taylor od kilku lat osiąga duże sukcesy muzyczne. Na całym świecie sprzedała już ponad 40 milionów (!) swoich albumów, a jej utwory podbijają listy przebojów. Oprócz pięknego głosu, młoda wokalistka znana jest z tego, że… dość często zmienia partnerów. Ma na swoim koncie związki z Joe Jonasem, Taylorem Lautnerem, Johnem Mayerem, Jakem Gyllenhaalem, Connorem Kennedym i Harrym Stylesem z sespołu One Direction. Co ciekawe, wszystkie znajomości były raczej przelotnymi romansami.

Dość poważnie zapowiadał się związek Taylor ze szkockim producentem muzycznym – Calvinem Harrisem. Para była razem przez ponad rok – ich związek zaczął się w kwietniu 2015 roku. Taylor i Calvin spędzali razem każdą wolną chwilę, wybrali się na wspólne egzotyczne wakacje, a sprawa wyglądała na tyle poważnie, że oboje zaczęli planować ślub. Podobno orientacyjna kwota jaką zamierzali wydać na ceremonię oscylowała w granicach… 2 milionów dolarów! Choć taka suma robi wrażenie, należy pamiętać, że Taylor dziennie zarabia około miliona dolarów. Niedługo później świat obiegła informacja, że para postanowiła od siebie odpocząć. Nie wiadomo co dokładnie było przyczyną ich rozstania, ale spekuluje się, że mógł mieć na to wpływ wypadek samochodowy jakiemu DJ uległ kilka tygodni wcześniej. Inni z kolei wspominają, że Taylor poważnie myślała o założeniu rodziny, co nie spotkało się z entuzjazmem ze strony Harrisa…

Jak się okazuje, Taylor szybko otrząsnęła się rozstaniu. Niedawno paparazzi przyłapali ją na plaży w stanie Rhoad Island, gdzie czule obejmowała się z… Tomem Hiddlestonem – starszym o osiem lat, bvrytyjskim aktorem. Jak się okazuje zarówno Tom jak i Taylor zaangażowali się z związek. Pod koniec czerwca oboje wybrali się na koncert Seleny Gomez, na którym zaprezentowali się już jako para i publicznie trzymali za ręce. Związek nabiera błyskawicznego tempa – w ciągu niecałego miesiąca, piosenkarka zdążyła już zabrać Toma do rodzinnego Nashville i przedstawić go swoim rodzicom. Podobnie zresztą zachował się aktor, który zorganizował dla siebie i swojej wybranki lot na Wyspy, gdzie Taylor mogła poznać swoją przyszłą teściową. Obecnie Tom i Taylor spędzają wakacje we Włoszech, na które polecieli prywatnym samolotem. Niedawno widziano ich w Rzymie, gdzie wzbudzili prawdziwą sensację i zainteresowanie wśród paparazzich…

Jak myślicie, ile przetrwa ich związek? I czy Tom spełni marzenia piosenkarki o dzieciach i małżeństwie? Bardzo im tego życzymy!

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *