wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Beauty » Nastrój w łazience – jak o niego zadbać?

Nastrój w łazience – jak o niego zadbać?

BeautyFashionHot tematyNaszym okiem

Powinna być ona miejscem, którego sam widok będzie działał relaksująco. To łatwo uzyskać, jeśli stworzy się wnętrze pełne harmonii i przytulne. Musi być ono nastrojowe. Zadbać o to warto już na etapie wykańczania łazienki. Jeśli nie zwróciło się na to uwagi i daleko jej do nastrojowego klimatu, to wystarczy nieco działania i można to zmienić. Zmienić warto, bo dzięki temu chwile w niej spędzone to będzie prawdziwy wypoczynek.

Nastrojowa łazienka – kolory i oświetlenie

Bardzo przyjemnie będzie przebywać w łazience, jeśli będzie ona przytulna. Warto zdecydować się na ciemne albo ciepłe kolory ścian i płytek ceramicznych. Doskonałym wyborem są także barwy ziemi. Jeśli pomieszczenie jest duże, najlepiej zdecydować się na dwa dominujące kolory. Jeden z nich powinien być mocny. By nie tylko uzyskać przytulność, ale też, by była to nastrojowa łazienka, warto ozdobić jej ściany w szczególny sposób. Jeśli układa się płytki ceramiczne, to jest to łatwe. W każdej kolekcji są różne z wzorami i można ułożyć na ścianie piękny poziomy albo pionowy szlaczek. Planując oświetlenie w łazience, dobrze jest zadbać o to, by było ono subtelne i rozproszone. Właśnie takie daje najprzyjemniejszy klimat.

Przedmioty, które wprowadzą miły nastrój

Jeśli ma się piękne wnętrze, ale brakuje mu nastrojowości, to można to zmienić przez dodanie kilku nowych rzeczy do wyposażenia łazienki. Dla wprowadzenia tego efektu można położyć na podłodze dywaniki i kupić ładne ozdoby na półki. Jeśli ma to być nastrojowa łazienka, to trzeba zadbać o jakość i piękno rzeczy użytkowych. Jak będzie się kupować kubeczki, mydelniczki, wieszak na ręczniki i inne potrzebne rzeczy, to niech będą one wyjątkowe. Warto też poszukać czegoś szczególnego i np. wstawić drewniane stylizowane krzesło. Z pewnością się przyda. Wybierając dywaniki, ręczniki i różne drobiazgi, można także wprowadzić do tego wnętrza nowy kolor. Jeśli w tych, które są na ścianie nie ma żadnego, który tworzyłby miły klimat, to takim może być ten, w jakim będą te rzeczy.

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *