wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Gwiazdy » Meghan Markle i jej indyk na Dzień Dziękczynienia

Meghan Markle i jej indyk na Dzień Dziękczynienia

GwiazdyHot tematy
Meghan Markle może i jest członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, ale mimo to wie, jak przygotować idealną amerykańską ucztę na Święto Dziękczynienia!

Meghan Markle może i jest członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, ale mimo to wie, jak przygotować idealną amerykańską ucztę na Święto Dziękczynienia!

Zaledwie rok temu księżna Sussex świętowała Święto Dziękczynienia wraz z jej mamą, Doria Ragland, w Los Angeles. Zaledwie cztery dni później wróciła do Londynu, gdzie wraz z księciem Harry’em ogłosiła swoje zaręczyny całemu światu. Teraz spędza Święto Dziękczynienia w swoim domu w Kensington Palace, ponieważ ona i Harry przygotowują się do pierwszego sezonu wakacyjnego jako małżeństwo – i oczekujący rodzice!

Meghan, która włączyła amerykańskie akcenty w królewskim nabożeństwie weselnym w maju, więc prawdopodobnie znajdzie sposób na świętowanie jednego z jej najbardziej kochanych wakacji w tym roku z Harrym – nie może jednak pozwolić, by jej sprawdzone umiejętności pieczenia indyka poszły jednak na marne.

Meghan już wcześniej opowiadała o swoich tradycjach związanych z obchodami Święta Dziękczynienia i jej pasji do działalności charytatywnej.

W poście na jej poprzednim blogu o stylu życia, The Tig, napisała: “Mimo kontrastu moich dwóch światów, które dorastały, istniała silna wspólnota: oboje moi rodzice pochodzili z biedy, więc postanowili dać dużo – kupując indyki dla schronisk dla bezdomnych w Święto Dziękczynienia, dostarczanie posiłków pacjentom w hospicjum, przekazywanie wszelkich zapasowych zmian w kieszeni tym, którzy o to proszą, i wykonywanie cichych aktów łaski – czy to uścisk, uśmiech, czy klepnięcie z tyłu, by pokazać potrzebującym, że nie są sami.

Megan Markle i social media

Po zamknięciu osobistych kont w mediach społecznościowych po jej zaręczynach z Harrym w zeszłym roku, niedawno dokonała oficjalnego powrotu do mediów społecznościowych z przytupem wraz z Harrym, gdy przygotowywał się  on do ceremonii zamknięcia gry Invictus Games w Sydney, 27 października, na stronie  Kensington Palace, którą para obecnie dzieli z księciem Williamem i księżniczką Kate.

 

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *