wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Emocje » Mąż zdradza mnie z inną – jak rozpoznać zdradę?

Mąż zdradza mnie z inną – jak rozpoznać zdradę?

EmocjePsychologia

Każda kobieta od czasu do czasu ma wątpliwości co do wierności swojego męża.

Oczywiście zazwyczaj nasze podejrzenia się nie sprawdzają, ale bywa że nasz partner jest w stosunku do nas nielojalny. Kiedy partner lub mąż zdradza? O to garść praktycznych wskazówek.

Zwróć uwagę na zachowanie

Pierwszy, poważny sygnał to poważne zmiany w zachowaniu twojego męża. Powinno cię zaalarmować, gdy twój ukochany nagle zacznie wysyłać mnóstwo sms-ów. Zacznie wychodzić w trakcie rozmów telefonicznych. Jeszcze bardziej alarmującym sygnałem jest obsesyjne pilnowanie telefonu. Twój mąż nagle zaczął zabierać aparat nawet do łazienki? Nagle telefon został zabezpieczony hasłem? W twojej głowie powinna rozbłysnąć czerwona lampka alarmowa.

Mąż mnie zdradza z inną - jak rozpoznać zdradę?

Kolejna ważna wskazówka to zmiany w wyglądzie.

Twój mąż nagle zaczął dbać o wygląd? Zapisał się na siłownię? Zmienił styl ubierania? Takie działania zawsze coś znaczą… Być może postanowił zadbać o swoje zdrowie. Takie zachowanie dość często jest objawem kryzysu wieku średniego. Ale może się też zdarzyć, że twój ukochany zapragnął być atrakcyjny dla innej kobiety.

Następny ważny dowód, to brak zainteresowania seksem, zwłaszcza jeśli do tej pory wasze życie intymne dobrze się układało. Oczywiście może się zdarzyć, że wasz mąż stracił zainteresowanie seksem z innych powodów. Na przykład jest zmęczony, ma dużo stresu…Z drugiej strony być może twój partner zaspokaja swoje potrzeby gdzie indziej.

Czwarta wskazówka, to nagła zmiana zainteresowań Twojego męża.

Twój ukochany nagle zaczął uczęszczać na kurs językowy? Zaczął interesować się kinem niezależnym? Być może nowe hobby, to tylko wymówka i twój ukochany szuka dobrego alibi.

Podsumowując zanim oskarżysz swojego męża o romans znajdź twarde dowody. Bezpodstawne oskarżenia mogą bardzo mocno zranić twojego partnera. Sprawić, że w waszym związku pojawi się poważny kryzys, który sprawi że wasz związek zakończy się rozstaniem. Bez żadnego romansu.

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *