wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Testy kosmetyków » Maybelline, Lash Sensational – nasz test mascary

Maybelline, Lash Sensational – nasz test mascary

Testy kosmetyków
Maybelline, Lash Sensational - nasz test mascary

Idealny tusz do rzęs?

Każda kobieta ma inne wymagania – dla jednej ważne będzie wydłużenie, dla drugiej pogrubienie, a jeszcze inna kobieta wybiera te z dodatkowymi odżywkami. Jak jest w przypadku tuszu Maybelline Lash Sensational?

Jakie są jego największe zalety i wady?

Tusz Maybelline Lash Sensational reklamuje się jako bardzo wydłużający, dające efekt wachlarza z rzęs. Po przetestowaniu go możemy śmiało stwierdzić, że tak jest rzeczywiście.

Rzęsy po jego użyciu stają się bardzo długie i przy odpowiedniej technice makijażu można pomylić je ze sztucznymi 🙂 Ważne jest, aby pamiętać w trakcie nakładania kolejnych warstw, że nie można dopuścić do wyschnięcia poprzedniej.

 

O tym ostrzega sam producent i rzeczywiście, gdy tak się stanie, tusz niestety zaczyna się lekko kruszyć i sklejać rzęsy – to jedna z jego dwóch wad.

Tusz bardzo długo utrzymuje się na rzęsach. Po pomalowaniu rano, można spokojnie nie poprawiać ich cały dzień i nie osypuje się z upływem godzin. Co również bardzo ważne – nie odbija się on na powiekach. Kształt silikonowej szczoteczki jest idealny do każdej długości rzęs, idealnie podwija również te krótkie rzęsy.

Jeśli ktoś posiada bardzo rzadkie rzęsy, również powinien go przetestować.

Poza idealnym wydłużeniem tusz ten również świetnie pogrubia rzęsy. Największa jego zaleta to cena. Obecnie można znaleźć go w wielu drogeriach za mniej niż 20 zł! Jak na tusz o takiej jakości cena jest rewelacyjna. Ostatnia rzecz, o jakiej warto wspomnieć to jego zmywalność.

Lash Sensational – Maybelline Mascara, 17.50 PLN

Tusz jest wodoodporny, co można szybko zauważyć. Nie rozmazuje się w trakcie dnia ani od łez, ani od deszczu, ale również ciężko jest go zmyć. Jeśli ktoś wieczorem nie ma siły na staranny demakijaż, może uznać to za wadę tego produktu. Podsumowując, produkt jest świetny i zdecydowanie jest jednym z najlepszych tuszy, jakie były testowane w ostatnim czasie.

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *