wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Emocje » Jak rozpoznać, że mąż zdradza? Sygnały zdrady w małżeństwie

Jak rozpoznać, że mąż zdradza? Sygnały zdrady w małżeństwie

EmocjeHot tematy

Zdrada jest jedną z głównych przyczyn rozpadu związków i rozwodów.

Nie zawsze jest jednak łatwa do wykrycia, gdyż wiele osób potrafi przez długi czas skrzętnie ją ukrywać. Jak więc poznać, że mąż zdradza?

Mniejsza ilość czasu dla Ciebie

Zdradzający musi dzielić czas już nie tylko na zwykłe obowiązki i Ciebie, lecz także na nowy związek. Z tego powodu częściej wychodzi z domu, mówi że musi dłużej zostać w pracy itp.

Ciągłe telefony i wiadomości

Łatwo dostrzec, ze partner zaczął dostawać większą ilość wiadomości tekstowych. Np. dłużej przesiaduje na facebooku czy zaczął wychodzić z domu, żeby porozmawiać przez telefon. Dużo uwagi przykłada także do tego, żeby nikt nie patrzył mu w ekran i nie dotykał jego telefonu.

Przesadna dbałość o siebie

Nie musi od razu oznaczać, że mężczyzna ma kogoś na boku. Jeśli nigdy nie przykładał większej wagi do swojego wyglądu, a teraz nagle stało się to dla niego ważne to może być znak o zdradzie.

Jak rozpoznać, że mąż zdradza? Sygnały zdrady w małżeństwie

Niechęć do zbliżeń

Jeśli wasze kontakty seksualne pogorszyły się, są rzadsze, może okazać się, że jest to spowodowane tym, że całą energię partner przeznaczył na drugą kobietę. Mężczyzna bardzo często stara się znaleźć jakiś powód na to, by kłaść się do łóżka dopiero, gdy partnerka zaśnie. Może nawet opuszczać wspólną sypialnię pod pretekstem np. wstawania o różnych porach.

  • Kłótnie – Nie istnieje para, która by się nie kłóciła. Zazwyczaj jednak, takie kłótnie są konstruktywne, a para szuka porozumienia. Jeśli partner zacznie zdradzać to przestanie mu zależeń na porozumieniu, a zamiast spokojnego tłumaczenia i rozmowy będzie okazywał złość i agresję.

Częste wyjazdy

Jeśli partner nagle zaczął jeździć na kilkudniowe delegacje, może się okazać, że czas ten spędza z kochanką licząc na to, ze nie wyjdzie to na jaw.

  • Zbytnie pobudzenie, drażliwość i nerwowość – Są to cechy, które mogą być wywołane przez wiele innych rzeczy, ale zazwyczaj w związkach się o tym rozmawia. Jeśli jednak mąż ukrywa przed tobą co leży mu na sercu, a zaczyna się dziwnie zachowywać, może to oznaczać że dusi w sobie napięcie spowodowane obawą, że jego zdrada wyjdzie na jaw.

Oziębłość

Jeśli dotychczas partner obdarowywał cię swoimi uczuciami, po czym nagle przestał mieć ochotę na pocałunki czy przytulenie, może to oznaczać, że coś jest nie w porządku.

Jeśli dotychczas mąż nie kupował Ci prezentów, a nagle zaczął, to również może być to oznaka zdrady, a poprzez liczne upominki stara się zagłuszyć wyrzuty sumienia i zrekompensować krzywdę, którą ci wyrządza.

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *