wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Clothing » Honorata Skarbek zmiażdżona komentarzem fanki! O co poszło?

Honorata Skarbek zmiażdżona komentarzem fanki! O co poszło?

ClothingGwiazdyHot tematy

Honorata Skarbek „Honey” to 23-letnia gwiazdka muzyki pop, która przed zaistnieniem na polskiej scenie muzycznej, prowadziła bloga modowego.

Obecnie aktywność „Honey” ogranicza się do publikowania postów i zdjęć na portalach społecznościowych – w roku 2016 artystka nie wydała jeszcze żadnego singla ani albumu. Honorata dorobiła się natomiast tytułu polskiej Kylie Jenner, gdyż jej stylizacje i wygląd, bardzo przypominają zagraniczną celebrytkę.

Ostatnio zamieszczone przez Honoratę zdjęcie wywołało na jej facebookowym profilu prawdziwą burzę. Dlaczego? Na fotografii dziewczyna pręży się siedząc na skuterze wodnym i wypina spore, wysportowane pośladki. Honey zapewne spodziewała się samych pochlebstw w komentarzach pod zdjęciem, natomiast takiego obrotu sprawy zapewne nie przewidziała… Jedna z fanek postanowiła skwitować dokonania gwiazdki w bardzo trafny, choć niezbyt wyszukany sposób:
„Gdybyś Ty tak często pokazywała jakąś swoją dobrą muzę, jak często pokazujesz du*ę, to można by o Tobie powiedzieć, że jesteś artystką. No ale cóż, jak się nie ma co pokazać, to zawsze można pokazać tyłek, na to zawsze ktoś zwróci uwagę, a nową słabą piosenkę niekoniecznie

Oczywiście do komentarza szybko odniosła się sama gwiazda: 
„Marta, zdobyłaś 20 lajków, możesz wypisać sobie jakiś certyfikat i włożyć go w ramkę” 
Cóż… wyjątkowo słaba riposta, biorąc pod uwag fakt, że komentarz fanki polubiło nie 20 a niemal 2000 osób. Czyżby Honey nie spodziewała się, że podobne zdanie na temat jej twórczości ma znaczna większość fanów? Proponujemy zatem wziąć sobie rady do serca i poświęcić czas na pisanie tekstów a nie sesje zdjęciowe. Swoją drogą, znacie jakiś utwór Honoraty?

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *