wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Gwiazdy » Dmuchane materace gwiazd – hit instagrama!

Dmuchane materace gwiazd – hit instagrama!

GwiazdyHot tematy

Materace w kształcie pegazów, flamingów czy kawałka pizzy – to zdecydowanie najgorętszy plażowy trend lata 2016!

Przeglądając instagramy gwiazd można natknąć się na całą masę zdjęć z materacami różnych kształtów. Które celebrytki uległy plażowej modzie?

Sierpniowe słońce i ostatnie gorące dni lata sprzyjają kąpielom w morzu i basenach. To właśnie tam triumfy święcą koła ratunkowe i dmuchane materace w najróżniejszych kształtach. Zdjęcia z wakacyjnych kurortów zamieściło grono celebrytów.

Na pierwszy ogień idzie Anna Mucha, która na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z basenu, w którym kąpie się leżąc na dmuchanym, czekoladowym donucie.

Z kolei znana blogerka – Jessica Mercedes wakacyjne kąpiele spędziła w towarzystwie przyjaciół i dmuchanego różowego flaminga.

Materace w kształcie zwierząt są jak widać na topie, gdyż swój egzemplarz posiadają także Victoria Beckham, Sandra Kubicka i Emily Ratajkowski – żona Davida zadowoliła się złotym łabędziem, Sandra – jednorożcem a Emily pegazem.

Nie są to jednak jedyne gwiazdy które uległy temu trendowi – do tego grona dołączyła również Natalia Siwiec, Justin Bieber, siostry Kardashian i Reese Whiterspoon.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie kształty materaców przypadły celebrytom do gustu – odwiedźcie ich portale społecznościowe!  A czym Wam podoba się moda na dmuchane, plażowe akcesoria? Jeśli tak, możecie kupić je w sklepach internetowych, np. Poolfun, za kwotę około 300zł.

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *