wywolanie okresu, miesiączka, antykoncepcja
Home » Beauty » Azjatycki hit – szminki Kailijumei!

Azjatycki hit – szminki Kailijumei!

BeautyFashionHot tematyTrends

Nie od dziś wiadomo, że w Azji rodzą się pomysły na ciekawe i skuteczne kosmetyki.

Po kremach BB, maseczce z aktywnym węglem nadchodzi coś zupełnie nowego i pięknego – szminki na punkcie których oszalał cały internet! Może się to wydawać dziwne, bo jeszcze niedawno największą popularnością wśród produktów do ust cieszyły się pomadki Kylie Jenner.
Jednak jak się okazało, czasami istnieje relacja jakość – cena, a czasami nie (jak w przypadku pomadek Jenner) Wobec powyższego szminki chińskiej marki Kailijumei stały się prawdziwym objawieniem. Co je więc wyróżnia? Są to żelowe pomadki z zatopionym wewnątrz naturalnym kwiatkiem i złotymi drobinkami. Wyglądają obłędnie, niczym kawałki lodu, ale to nie ich jedyna zaleta. Na pierwszy rzut oka, wyglądają jak efektowny balsam do ust, ale w rzeczywistości są czułymi na temperaturę i pH pomadkami, których kolor zmienia się na ustach w zależności od wymienionych parametrów.

Niesamowite prawda? Szminki te rozeszły się na terenie Chin w błyskawicznym tempie. Na szczęście te z pań, które nie zdążyły z zakupem, nie muszą się martwić – firma Kailijumei wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i umożliwiła zamówienie szminek w przedsprzedaży kolejnej kolekcji. Nie da się ukryć, że część z nabywczyń kieruje się przy zakupie tej szminki jedynie względami estetycznymi a nie deklarowanym działaniem. Patrząc z tej perspektywy wydatek aż 30 dolarów na tę pomadkę, wydaję się szalonym pomysłem. Liczymy, że któraś z europejskich marek kosmetycznych podchwyci pomysł żelowych szminek z naturalnymi kwiatami i wprowadzi je na rynek ale…w nieco niższej cenie.

A co Wy sądzicie o tym produkcie? Byłybyście skłonne kupić go w regularnej cenie marki Kailijumei?

 
Similar posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *